Všude chceme dýchat čistý vzduch

Služby

Naše firma  Vám nabízí dvě,  zdánlivě vzdálené služby: přestavby vozidel na alternativní pohon LPG  a kominické práce. Provádíme  prohlídky komínů s inspekční kamerou s pořízením záznamu. V obou případech se jedná o ochranu ovzduší a zdraví nás všech. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Přestavby na LPG

Naše firma se zabývá realizacemi přestaveb ( přesněji: zástaveb )zařízení na pohon LPG, do osobních a lehkých nákladních vozidel s benzínovým pohonem. Součástí našich služeb je i diagnostika závad, opravy a pravidelné revize a výměna nádrží starších 10 let.  

Kominictví

 

Mít komín v dobrém technickém stavu prináší uživatelům mnoho výhod.
Dobrý technický stav komínu má velký vlyv na  činnost palivového spotřebiče ať už se jedná o kotle ústředního vytápění na zemní plyn nebo kotle ústředního topení na tuhá paliva /dřevo,uhlí,koks,atd./ nebo krby kozuby, kozubové vložky,keramické kachle,
kamínka.
Neméně  důležité je správné napojení kouřovodu  od palivového spotřebiče do komína.


Nejdůležitější výhody:
1.ochrana zdraví
2.ekonomika provozu                      
3.protipožární bezpečnost

Kontakt

Kominictvi-LPG LEDVINA

lpgcentrumkralupy@seznam.cz

Velvarská 626
KRALUPY NAD VLTAVOU
výjezd směr Praha Ruzyně, po pravé straně

Provozní doba:
Po-Pá 7.00-19.00
So 8.00-17.00
Ne 9.00-18.00

+420 608 982 930

Vyhledávání